26 Nisan 2013 #1765144

Finansbank Pos Onay İşlemi!

Finansbank kurumsal müşterisiyim ve Mardin şubesi ile çalışmaktayım.Web pos kullanıyorum. Web posa tanımlanmasını istediğim bir işlem için tam 8 aydır bekliyorum. Defalarca şubeyle görüşmeme rağmen bir sonuç elde edemedim. Müşteri hizmetleri ve genel müdürlük dahil olmak üzere aramadığım yer kalmadı. Fakat karşımda muhatap bulamadım. Şikayetimi bildireceğim hiç kimseyi bulamadım. Finansbank şikayetinizi veya isteğinizi ileteceğiniz bir birimi yok.

İbrahim 73 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim29 Nisan 2013

    Geçen hafta yaptığım şikayetin üstünden 5 gün geçmesine rağmen finansbanktan herhangi bir dönüş olmadı. sadece şikayetinize karşı verilen klasik bi cevap. defalarca bankanın internet sitesindeki sizi dinliyoruz bölümüne şikayetimi bildirdim.oysa yapacakları işlem diğer bankalarda talimatla 1 saati geçmiyor. bu durum finansbankın müşteriye olan bakışını çok iyi yansıtıyor. çok merak ediyorum finansbanktaki yöneticilerden biri bu şikayetlere bakmıyormu.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön