22 Ocak 2014 #2251120

Finansbank Pos Konusunda Mağdur Etti!

Ağustos 2013 ayında açılan yeni bir iş yeri sahibiyim. Finansbank Zeytinburnu şubesinden Pos cihazı talebinde detaylı bilgi alıp başvuru yapmaya gittim. Bilgi alım esnasında bana söylenenler; Finansbank tarafından bir kampanya bulunduğu ve kesinlikle hiçbir şekilde aidat, verimsizlik ücreti, hesap işletim vs. gibi bir kesinti olmayacağı, iş olur olmaz bu sebeple kota vb. gibi bulunmadığı da söylendi. Bir süre posumu kullanamadım.


Aralık ayında 320TL çekim yaptırdım toplamda para çekmek için bankaya gittiğimde hüsran.. Bakiyeniz 0TL. Muafiyet yokmuş yada herhangi birşeyimde buna hakkımda yokmuş. 320TL paramın iade edilmesini istiyorum. Bu benim hakkım. Aksi takdirde hukuki yollara başvuracağım.

Volkan 171 Okunma

Cevaplar

  • Volkan27 Ocak 2014

    Finansbank ile ilgili tüm çalışmalarımı iptal edeceğim ve referans olarak finans bankı tavsiye ettiğim tüm kişilere de finansbank ile çalışmamalarını ve beni düşürdükleri mağduriyeti aktaracağım. Aracılığım ile 10 firma sahibi dostuma finansbankı kullanmalarını tavsiye etmiştim şimdi aynı şekilde farklı banka ile çalışmalarını iletiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön