25 Şubat 2013 #1653766

Finansbank Petrol Ofisi Parapuan Kampanyası Reklamı Gibi Değil!

Finansbank'ın Petrol Ofisi parapuan kampanyasından faydalanmak için kampanyaya katılan firma listesini inceleyerek bana en yakın olan istasyon olan Moyap Yapı San. istasyonundan 50 TL lik akaryakıt aldım. Ödemeyi yapmak için kasaya gittiğimde görevli Finansbank'la anlaşmalarının olmadığını belirtti. Halbuki Finansbank'ın kendi yayınlamış olduğu listeden bulmuştum bu istasyonu.


Konu ile igili Finansbank müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim ve harcamamın kampanya kapsamına alınmasını istedim. Gelen cevap harcamanın Finansbank'ın posundan geçmediği için kampanyaya dahil edilemeyeceği yönündeydi.


İşte böyle bir bankadır Finansbank.

Ufuk 103 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk25 Şubat 2013

    Buraya yazmamdaki amaç Finansbankın müşterisine kendi hatasını nasıl yüklediğini göstermekti. Bundan sonra bu kartı kullanmayacağım...

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 25/02/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön