01 Nisan 2013 #1716002

Finansbank Personellerin İlgisizliği!

Diyarbakır Ofis semtinde bulunan Finansbank şubenizde ki müşteri ilişkileri bölümünde kalan personellerinizden şikayetçiyim nedeni ise ; sıra beklediğimizi gördükleri halde cep telefonu dakikalarca muhabbet ediyorlar ve mesai saati içerisinde ziyaretlerine gelen eş dostlarıyla
yaptıkları sohbet yüzünden işlerimiz aksamakta. Bunu yapan 2 bayan personel dün de aynı şeyi yaşadım özellikle içeri girişte (Sağ da) gişenin yanında ki masada görevli bayan bunu defalarca tekrarladı.

Atilla 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 03/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Atilla07 Nisan 2013

    Sonuç için hala bilgi verilmedi

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön