24 Nisan 2013 #1760439

Finansbank Personelinin Yaptığı Hata!

18.04.2013 tarihinde Finansbank Kocaeli sanayi şubesine gittim.Bankadan kullanmış olduğum kredim vardı yeni artı kredi talebinde bulundum şube çalışanı hemen artı kredi bölümünü aradı konuştum şu anki kredim üzerinden devam edileceği yeni kredide her hangi dosya masrafı olmayacağı bilgisi verildi kabul ettim.


Ama kasadan para verildiğinde dosya masrafı kestiklerini fark ettim ve krediyi iptal edilmesini talep ettim banka bu işlemlerin onlara ait olmadığını ancak artı kredi departmanıyla konuşmam gerekli olduğunu söyledi aradılar konuştum talebim alındı ve 2 iş günü içinde iptal edileceği bilgisi verildi ve bugün tar.23.04.2013 halen iptal edilmedi ve beni suçladı.

Özcan 77 Okunma

Cevaplar

  • Özcan19 Ağustos 2013

    Oraya defalarca ilettim yetkili vatandaş

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 24/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön