26 Ocak 2016

Finansbank Personelinin Saygısız Tavrı!

07.01.16 tarihinde Iğdır Finansbank şubesine ödeme yapmak için gitmiştim. Fakat karşımda ki bayanın tavırları, konuşma şekli, kendini bilmezliği hat safhadaydı. Bir şey sorduğumda üflüyor pufluyor neredeyse kovacak. "Borcunuzu kendiniz takip edin, biz sizin borcunuzu takip edip bilgi vermek zorunda değiliz" diye çıkıştı.


Yanında ki sarışın bayan da aynı şeyi söyledi ve; "size hatırlamak zorunda değiliz" diye şeyler söylediler. Ayrıca bana yardımcı olmak zorundalar üstelik Aralık 2015 ayında gittiğimde de bana yanlış bilgi verildi ve hiçbir şey olmamış gibi hatırlamıyoruz dendi. Böylesine kurumsal bir banka da bu tür insanlar ne diye çalışır anlamıyorum. O bayanlar bizlere bilgi vermek için oradalar.

Cihan 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. CIHAN TABAK 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön