17 Eylül 2013

Finansbank Personelin Verdiği Eksik Bilgiden Dolayı Para İstiyor!

Finansbank nakit kartımı yaklaşık 3 ay önce tüm borcunu yatırıp müşteri hizmetlerini arayıp kartı iptal etmek istediğimi ilettim. Müşteri temsilcisi kartı iptal ettiğini iletti ama kartı ayrı hesabı ayrı kapatmam gerektiği gibi bir bilgi verilmedi. 3 ay sonra hesap işletim ücreti vs ücreti derken 76 TL daha ücret talep ediliyor.

Peki burada benim suçum ne ben bankacı değilim kartın ayrı hesabın ayrı kapanması gerektiğini bilemem müşterilerinizin %99'u gibi neden burada ben mağdur oluyorum? Firmadan kaynaklı hatadan yada verilmeyen bilgiden dolayı neden ben tekrar 76 TL para ödeyeyim ki bu mu yani müşteri memnuniyetiniz, müşteri odaklılığınız sizin?

Erdem 87 Okunma

Cevaplar

  • Erdem17 Ekim 2013

    dünya üzerinde birdaha tercih etmeyeceğim tek bankasınız.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön