19 Nisan 2013 #1751736

Finansbank Personelin Hatasını Bana Ödetiyorlar!

2008 yılında Çorum Finansbank'tan aldığım konut kredisi Aralık 2012'de bitirdim. İpotek fek parası olarak 400 tl ödedim. Fakat 2012 temmuzundaki konut sigortasını yenilemediğim gerekçesiyle bu belgeyi bana vermiyorlar. Halbuki ben bu sigortayı geçen sene dışardan (Zurich Sigorta)dan yaptırdım ve bankadaki görevliye teslim ettim.


Banka görevlisi belgeyi kayıp mı etti yoksa yok mu etti bilmiyorum. Şimdi benden faiziyle birlikte 220 tl para istiyorlar bu sigorta için. Ayrıca sözleşme kağıdında da aynen şöyle yazıyor: " . . . konut sigortası gibi yapılması isteğe bağlı sigortaların yaptırılması zorunlu değildir. " Ben şimdi mağdur durumundayım. Elimde sözleşme ve sigorta belgeleri mevcuttur.

Alparslan 105 Okunma

Cevaplar

  • Alparslan'ın Teşekkür Mesajı27 Temmuz 2013

    Sorunum çözüldü, sigorta parasından vazgeçtiler, fakat 30 tl'lik gecikme faizini yine de bana ödettiler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön