14 Kasım 2013

Finansbank Personeli İlgilenmiyor!

Finansbank ATM'lerinden sürekli yüklü miktarda para havale yapıyorum. 11.11.2013 tarihinde Bostancı lunapark ışıklarında bulunan ATM'den yine para havale ederken cihaza koyduğum parayı geri verip 200 TL'sini yuttu. Bunun üzerine en yakın şubesi olan Şenesenevler Şubesine gittiğimde, veznede bulunan 3 personel kesinlikle yardımcı olmadı. Sanki borç para istermişim gibi bir muamele gördüm, problemim çözülmedi.


Beni bireysel bankacılık sorumlusuna yönlendirdiler yaklaşık yarım saatlik bir mücadele sonucunda kendisi bilgisayardan bişeyler yapıp bana bir referans numarası verdi ve aynı gün içerisinde bana dönüş olacağını söyledi. Bugün oldu hala bir haber yok. Acaba ne zaman lütfedip arayıp bilgi verecekler.

Selcuk 84 Okunma

Cevaplar

 • Selcuk13 Aralık 2013

  beş para etmez bir banka müşteriye saygı nedir bi haberler

 • Selcuk18 Kasım 2013

  bugün tam 1 hafta oldu halen beklemedeyim

 • Selcuk14 Kasım 2013

  Sizin sitenizden de gerektiği gibi şikayetimi yaptım hem de aynı gün içerisinde (1) bunun üzerine dahi dönüş olmadı

 • QNB Finansbank Temsilcisi14 Kasım 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön