14 Şubat 2013

Finansbank Parapuanımı Yüklemediler!

Tüm şartları yerine getirmeme rağmen parapuanımı yüklemediler. 3 defa müşt. temsilcisi ile görüştüm ilkinde finans posta yapmadınız harcamayı dedi. İspatladım finans postan yaptığım ikincisinde mesaj göndermemişsiniz dedi. Mesajda telefonumda kayıtlı olduğunu söyledim o zaman en yakın finansbank şubesine mesajı göster dedi. Gittim gösterdim talep oluşturdu.


14 şubatta arıyorlar puan yükleyemeyeceklerini söylüyorlar ben 50 tl. ile zengin olmam ama finansbank bir müşterisini kaybeder. Mesaj telefonumda hala kayıtlı yaptığım harcamalarda bankada kayıtlı mesajı gittim şubeye de gösterdim. Parapuanımı yüklemenizi talep ediyorum..

Hasan 33 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön