21 Şubat 2013

Finansbank Parapuanım Yüklenmedi!

Finansbanktan birgün sms geldi; motorlu taşıtlar vergisini kredi kartı ile yatırana 20 tl parapuan verilecek diye bende standart işlem olan maliyenin sayfasına girerek mtv ödeme diye yazdım açılan linkten yazdım bilgileri ve ödememi kredi kartı ile yaptım. Garanti olsun diye başka bir arkadaşın mtv'sini de benim karttan ödedik. Parapuanın zamanı geldi ama puan yüklenmedi. Aradım müşteri hizmetlerini çok yoğun olduğu için işlemler birkaç güne anca yüklenir dediler. Birkaç gün sonra gene aradım gene birkaç gün dediler. En son aramamda bana bireysel internet şubesinden olmadığı için para puan vermeyeceklerini söylediler. Sırf bu yüzde kartımı iptal edeceğim.

Yusuf 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 20/02/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön