04 Eylül 2013 #1992957

Finansbank Parapuanı Kullanamıyorum!

Geçen ay 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Parapuan yüklendi ama bu parapuanı Finansbank'ın post makinelerin olduğu yerlere gittiğimde geçerli bir çok yere sorduğumda şuan aşamıyoruz yada geçerli değil diyerek başlarından savdılar.


Finansbank post makinesini kullanıp da Finansbank müşterisini uzaklaştıran müesselerle ilgili yaptırım yapılmalı. İstanbul Başakşehir Kiler Market, yine aynı semtte Selam Market ve Happy Center'de geçersiz şeklinde cevapladılar. Eğer bu durum düzeltilmezse yada parapuan nakite dönüştürülmezse otomatik ödeme talimatını geri çekeceğim. Ayrıca 600 kişinin maaş aldığı kurumuz buda kötü referans olmama sebep olacaktır.

Mustafa 119 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön