08 Haziran 2013

Finansbank Parapuan Yüklenmedi!

1) Otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasından yararlanmak üzere bankanın Ankara-ulus şubesine 6 adet fatura ödeme talimatı verdim. Fatura başına 15 tl para puan yükleneceği söylendi. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra,başvurduğum şubelerin hiç birinden doyurucu yanıt alamadığımdan,müşteri hizmetlerini aradığımda ise,30 nisan tarihinde parapuan yüklenmiş ancak kullanma süresinde kullanmadığınız için geri alınmış ve telefonunuza sms ile bilgi gönderilmiş. Yanıtını aldım. Oysa sms falan da gelmedi.İlk başvurum sırasında da bana sms ile bilgi verileceği ve belirli bir kullanım süresi olduğu,kullanılmaz ise geri alınacağı gibi bir bilgi verilmedi.2)

Cevdet 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimiz ile 05/06/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön