19 Ağustos 2014

Finansbank Parapuan Kullanamama!

Finansbank'ın bana sunmuş olduğu avans puanlar ile uçak bileti aldım. Ekside olan puanımı parapuanlar ile düzeltebilirim derken daha sonrasında ne göreyim hiç bir puan (otomatik ödeme ve mesaj ile verdikleri dahil) diğer parapuanımı sıfıra çekmiyor. Çünkü tüm verdiği puanlarda da sonradan farkettim ki değerli parapuan olarak kullanılmıyormuş.


Aman dikkat arkadaşlar diğer bankalar puanlarını sizin istediğiniz şekilde kullandırıyor. Aman finansın bu oyununa da gelmeyin. Verdiği puanı istediğim yerde kullanamayacaksam neden puan veriyorsunuz!

Sait 483 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön