06 Şubat 2014 #2280332

Finansbank Paramı Yatırmıyor Hizmet Alamıyorum

Finansbank paramı yatırmıyor. Hakem heyeti kararı gereği yatması gereken para hala yatmadı. Birde aradığım halde ulaşamıyorum arkasından beri arayıp konuşup cevap vermeden kapatıyorlar. Lütfen bu bankada hesabınızı tutmayın. Bende her şeyimi kapattım artık çalışmayacağım.

Sedat 166 Okunma

Cevaplar

  • Sedat07 Şubat 2014

    şu saate kadar tarafıma bankadan bir ulaşan arayan yada mail atan olmadı.dedikleri yerde de mail attım nafile!!!!!!! finansbank müşterilerini umursamıyor. biz yerli bankalar dururken komşu banka ile çalışmanın suçunu mu işledik. bunu uzun zamandır düşündüm ama inanmadım...pazartesi avukat aracalığı ile icra davası açtıracağım. saygılarımla

  • Sedat06 Şubat 2014

    Arkadaşlar banka inceliyormuş... Hala haber yok işte hizmet anlayışları bu alırken hergün arıyorlar kredi kartımı geciktirdim 4 günde 10 defa aradılar şimdi ben alacam ses yok cebeci şubesine gittim ilgi yok çözüm yok.. Bakalım banka ne zaman dönecek...bu arada finansbank com tr adresi ne mail atılmıyor sizi dinliyoruza mesaj attım. Beni aradılar. Kampanya bilgisi vereceklermiş.. Bu banka ile bir daha asla.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön