26 Nisan 2013 #1765031

Finansbank Paramı Vermiyor!

Daha önce ki şikayetime istinaden banka çağrı merkezi operatörü beni aramıştır fakat paramı geri vermemekte ısrar etmektedir yalnız paramı geri veremeyeceklerini fix card'a geçersem bundan sonra aidat alınmayacağını belirtmişlerdir .


Fakat kredi kartı aidatı'ndan haksız kazanç elde etmişlerdir ve paramı geri iade etmemekte ısrar etmektedir Finansbank in bu uygulamasına kim dur diyecek. bir süre sonra çağrı merkezi operatörlerinin de kabalaşma söz konusudur paramı geri iade istemekte ısrar edince.

Ünal 92 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 12/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön