09 Eylül 2013 #2000790

Finansbank Para Yutan Bankamatik!

Kredi kartıma para yatırırken ATM ,200 TL paramı yuttu. Finansbank'ı aradım on beş dk menüler arasında boğuştuktan sonra, müşteri temsilcisine bağlanabildim. Bana hesabıma geçici olarak, ücretin yatacağını, bu miktarın gerçek olmaması halinde, ücretin daha sonradan kesileceği, fakat söylediğim gibi 200 TL ise sıkışan para, hesabımda değişiklik olmayacağı söylendi.


Haftasonu ekibin çalışmadığını ve geçici olan paramın en erken pazartesi hesaba geçebileceğini söylendi. Olay cumartesi akşam 7'de oldu. Ve ben tüm haftalığımı yatırmaya çalıştım. Ödemem gereken faturalar, yapmam gereken ödemeler, hepsini karttan yapacağım için, mağdur oldum. Şu an hala faiz yemekteyim tüm faturalarımdan. Maddi ve manevi mağdurum.

Hakan 93 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön