27 Ağustos 2013 #1978086

Finansbank Para Puanlarımı Yüklemedi!

Finansbank Cardfinans'ın ramazan kampanyasına katıldım. Bu kampanyaya göre, kampanyaya başvurduktan sonra belirtilen tarihler arasında yapılacak 4 defa 75 TL ve üzeri alışverişe 75 TL para puan verilecekti. Kampanyaya başvurdum ve belirtilen tarihler arasında 5 defa 75 TL üzeri gıda alışverişi yaptım.


Ancak belirtilen ödül parapauan hesabıma yüklenmedi. Bunun üzerine bankanın müşteri hizmetlerini aradım, bana yapmış olduğum alışverişlerden 2 tanesinin kampanya kapsamına girmediği söylendi ancak yapmış olduğum 2 alışverişi Metro Gıda'dan yaptım ve gıda alışverişinde bulundum. Kampanya şartlarında işyeri ayrımı yapılmaksızın tüm gıda alışverişlerinin geçerli olduğu yazıyor.

Okan 45 Okunma

Cevaplar

  • Okan27 Ağustos 2013

    23/08/2013 tarihinde görüşüldüğünden dolayı bu şikayette bulunmaktayım. Cardfinans İnternet sayfasında bu kampanya için tüm gıda harcamaları geçerlidir yazmakta, maksat cevap yazmış olmak için lütfen cevap yazmayınız. kampanya kapsamında taahüt ettiğiniz puanı yatırmanızı bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 23/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön