24 Kasım 2014

Finansbank Para Puanımı Vermiyor

N11.com adresinde Finansbank kartla yaptığın her 1000 TL'ye 100 TL para puan kampanyasına mesaj atarak katıldım. Fix kart olan kartımı alırken aynı özellikte aynı kampanyalardan faydalanabileceğimi söylemişlerdi. 24 kasım'da alışveriş için kullanmak istediğimde halen yatmamış gözüküyor. Para puan yüklenmeyince aradım; daha önce yararlanamayacağımı belirtmelerine rağmen şu an yararlanamazsınız diye bilgi veriyorlar. Kampanyaya göre alışveriş yaptım aradım sordum sonunda yan çizdiler. Şimdi Finansbank kartımı iptal etmek istiyorum.

Erdinc 443 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön