15 Şubat 2013 #1635483

Finansbank Para Puanımı İstiyorum!

Finansbank 2013 MTV ödemelerini kendi kredi kartıyla yapanlara 20 TL para puan vereceği taahhüdünde bulundu. Bende 2 aracım için ödememi yaptım ama hala tarafıma 40 TL para puan ödemesi yapılmadı. Bu güne kadar bir tek ödemem aksamadı. Gününden önce fazla fazla ödedim. Ama yapılan bu muameleyi doğru bulmuyorum.


Tüm Türk halkının bu bankayı dikkatlice incelemesini istiyorum. Araçların 2 side benim adıma kayıtlı ve tescilli. Neden hala bekletiyorlar 40 TL yi ödemiyorlar. Bu banka geçmiş şikayetlerimden görülecektir.


Keyfi olarak rızam haricinde Kredi kartı hareketleri girip istedikleri zaman iznim ve haberim olmadan silmişlerdi. Daha bunun gibi defalarca haksızlığa uğradım. Para Puanımı istiyorum

Abdullah 83 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah25 Şubat 2013

    finansbank yetkilileri hala sorunumu sıkıntımı çözemediler. Böyle bir cevap yazmışlar ama gerçekler farklı.Kredi kartı extrem ortada para puan bilgisi çok rahat görülebilir. Saygılarımla

  • Abdullah25 Şubat 2013

    Finansbank Aradan günler geçmesine rağmen hala kredi kartıma 2 aracım için 40 TL para puanı yatırmadı. Oysaki bana gelen SMS ve Müşteri temsilcisinin aramasına rağmen hala Kredi kartımda yok. birde güya 1 araba için ödeyeceklermiş. Kampanyada ön plana çıkan manşette bu ayrıntı yok idi. Türk halkından isteğim Finansbankla çalışmadan önce bu banka hakkındaki İnternetteki tüm şikayet ve yorumları okumadan işlem yapmasınlar. Benim bu sitedeki şikayet kayıtlarım bile gereken bilgileri gösterecektir. Hepsi ispatlı Belgeli. Banka Yönetimi neden bu kadar şikayetten dolayı personelini ve kampanya birimlerini uyarmıyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön