02 Nisan 2013 #1720264

Finansbank Para Puan Yüklenmedi!

Cardfinans para puanı havuzdan çıkamayıp özel para puan kullan menüsüne takıldı.
Sağolsun cardfinans bir güzellik yapıp 30tl parapuan yüklemiş, kullanalım dedik kullanamadık. İlk kullanamayışımızda paranın havuzda olduğunu bana mesaj geldikten sonra kullanabileceğimi söylediler bekledik talep oluşturduk kullanamama nedeni olarak ilk önce tarihin geçtiğini daha sonrada karttan parapuanı çekmeye çalışanın yanlış işlem yaptığını söylediler.ne olduğunu sorduğumda da parapuan menüsü ayrı imiş.

Arif 124 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 01/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön