05 Şubat 2014 #2276352

Finansbank Para Puan Yanıltmacası!

2 farklı seferde toplam 6 fatura talimatı verdim. Öncelikli olarak verdiklerimden puanlarım yüklendi. Ancak araştırmalarım sonucunda puanlarım bulunduğunu tespit edebildim. Üye işyerlerinde yapılan puan sorgulamalarında görünmüyor! ŞOK marketlerinde yaptığım işlemin kayıtları hepsini sakladım.
Sonra bu puanları kullandım.


Kasadaki arkadaşa puan sıfır görünmesine rağmen çekmesini söyledim. O şekilde oldu. Daha sonra yüklenen puanlar ise yine aynı şekilde havuzda kalmış. Ben şok marketten defalarca sorguladım. Bankayı 31/12 ile 15/01 arasında arayıp sordum. Beklememi söylediler. Sonra hesap özetini görünce şok oldum. Puanlar yüklenmiş ve geri alınmış. Aradım en az 3 sefer bir çözüm üretmediler.

Ragıp 111 Okunma

Cevaplar

  • Ragıp27 Nisan 2014

    fatura talimatlarımı kampanya sonunda başka bir bankaya taşımayı düşünüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön