03 Mayıs 2013

Finansbank Otomatik Ödemeden Kazandığım Puanlar Hala Yüklenmedi!

Mart ayında vermiş olduğum 3 adet otomatik ödeme talimatına karşılık hesabıma 45 TL yükleneceği söylenmiştir. Kampanya detayında "Kampanyadan kazanılan ödüller faturaya ilk borcun yansıdığı ayın sonunda talimat kredi kartından ise kredi kartına, hesaptan ise varsa CardFinans Nakit banka kartına yüklenecektir." yazmaktadır. Faturalarım nisan ayında ödenmiş olmasına rağmen hala puanların yüklenmemiştir.


Arayıp boşuna özür dileriz sistemden kaynaklanan bir hata oluşmuş demeyin. Borcumuzu 3 gün geç ödesek mesaj gönderim ücreti 3TL +faiz alırsınız. Puanlarımın acilen yüklenmesini istiyorum.

Sercan 49 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön