17 Nisan 2013 #1749006

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Kart Aidatı!

Bireyse Kredi kullanan müşterilerimizden kart aidatı almıyoruz sözüne inanıp aldığım kartımdan aidat alınınca iptalini istedim. Banka iptal edemeyeceklerini söyledi. Kartı kapatmak istediğimde
ise iki otomatik ödeme talimatı verirsem aidatı iptal edeceklerini ve ödeme talimatları iptal olmadıkça bir daha aidat almayacaklarını söylediler.


Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra aidat iptal edildi. Bu yıl tekrar aidat alınınca bankayı aradım ve iptalini istedim iptal edemeyeceklerini söyleyince de kartı kapattım. Bankada madem öyle işte böyle gibisinden kapatma işlemi için ileri ki dönem taksitleri dahil tüm borcu bir defada ödememi istedi. Bizce mümkün dedikleri bu herhalde.

Serkan 105 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Nisan 2013

    Bir Daha Asla Finansbank ile çalışmayı düşünmüyorum. yaşadığım Bu hadiseyi her fırsatta Finansbank adına olumsuz referans olarak dikkate alacağım

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön