20 Ocak 2014 #2244106

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen İşletim Ücreti Kesti

Ben Finansbank Maaş müşterisiydim. Dolayısıyla hesabımdan hesap işletim ücreti vs. ücret kesilmiyordu. Daha sonra tayinim çıktı ve maaş müşterisi olmaktan da çıktım doğal olarak ama Finansbank hesabımda 2 otomatik ödeme talimatım vardı ki hesaptan işletim ücreti kesilmemesi gerekiyordu. Fakat 29 TL hesap işletim ücreti kesilmiş, 2 otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen. Müşteri hizmetlerini aradım ve durumu aktardım.


Başvurum alındı ama 2 haftadır ne arayan var ne soran ne de haksız kesilen ücretin iadesi söz konusu. Haksız kesilen ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Yasin 48 Okunma

Cevaplar

  • Yasin26 Ocak 2014

    Hiçbir geri dönüş, bilgilendirme ve işlem yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön