29 Nisan 2014

Finansbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Finansbank 3 adet otomatik ödeme talimatı verildiğinde tarafımızdan hesap işletim ücreti alınmayacağını belirtti. 3 adet ödeme talimatını verdik ve faturalar ödeniyor fakat faturalar ödenmesine rağmen hala hesap işletim ücreti alınıyor.

Madem müşteriye hesap işletim ücretinizi almamamız için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor diyorlar hala neden ücret alıyorlar? Madem ücret alacaksınız o zaman müşterilerinizi kandırmayın. Alacaksanız alıyoruz biz bunu kardeşim ne verirsen ver biz bunu sizden alacağız densin ki bizde daha fazla bankaların kurbanı olmayalım!

Hüseyin 126 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin16 Haziran 2014

    Fİnansbank tarafından arandım fakat hiç bir şekilde yardımcı olmadılar ve ücret iadesini yapmadılar git tüketici hakemine şikayet et diyorlar 50 lira için müşterilerini bu şekilde tutmayan bir bankayla artık çalışmam ve kimseye önermem. hem banka şubesinden 3 adet otomatik ödeme verin diyorlar almıyıcaz diyorlar veriyoruz hala alıyorlar madem insanları kandırıcı bilgiler vermeyin böyle bir bankacılık sistemi olmamalı Türkiyede.

  • Hüseyin16 Haziran 2014

    Fİnansbankı Asla tercih etmem bu süreden sonra çünkü hiç birşekilde yardımcı olmadılar ve verilen sözleri tutmuyorlar kimseyede tavsiye etmem

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön