01 Mayıs 2013 #1772708

Finansbank Otomatik Ödeme Kampanyası!

Geçtiğimiz aylarda Finansbank tarafından gönderilen bilgilendirme ile otomatik ödeme talimatı verdim. Buna karşılık her biri için 15 tl puan verileceği söylendi(3 adete kadar). İlk 15 tl yüklendiğinde bankayı aradım ve kullanamadığı, pos cihazında sadece kendi harcamalarımdan kazandığım paranın çıktığını söyledim. Bana görevlinin yanlış işlem yaptığını söylediler. Yani o hakkım boş yere gitti.

Bugün yine cep telefonuma 30 tl kazandığımı ve 15 gün içinde kullanabileceğimi söylediler. Bende alışverişte iken hemen kullanmak istediğim. Ancak yine aynı sonuç oldu. Bizzat pos makinesini kullanmayı bilen biri olarak bende bulamadım para puanı. Mağduriyetimi lütfen giderin.

Rıza 95 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 06/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Rıza04 Mayıs 2013

    Hala bir geri dönüş yapılmadı. Ancak burda cevaplandı diyorsunuz. Yazık. gerçekten çok yazık!

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön