26 Ağustos 2013 #1977112

Finansbank Ortak İşbirliği Anlaşmasına Yönelik Dönüş Yapmadı!

Finansbank'ın Club Finans kartı ile Avise ortaklığında araba kiralama için bir işbirliği kampanyası düzenleniyor. Bu kampanya Avise göre liste fiyatı üzerinden kiralanan ücretten %20 Finansbank'a göre %25 iskonto yapılmasını içeriyor.


Ancak Finansbank'ı arayıp bu kampanyadan yararlanmak istediğimde beni yönlendirdikleri Avise yetkilisi liste fiyatı 740 küsür lira olan bir kiralama işleminin 714 lira gibi bir ücrete indiğini söyledi.


Bunun üzerine 12 Ağustos tarihinde Finansbank'ı arayarak şikayet oluşturdum. Bana 3 iş günü içinde döneceklerini belirttiler ve telefonuma bir şikayet kodu gönderdiler.Konu ile ilgili dönüş yapılmadı. Tekrar aradım yine sonuç alamadım.

Nergis 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön