23 Ağustos 2013 #1973077

Finansbank Online İşlemlerde Hiçbir Bilgi Göremiyorum!

Finansbank Kredi kartımı iptal ettirdim ancak online olarak veya başka hiçbir şekilde kredi kartıma ait gelecek dönem taksit, ekstre, vs. göremiyorum. Şikayet bıraktım, aradılar ve bunu yapamayacaklarını söylediler. Ben de kişisel olarak benim kendi harcamalarımı görmek hakkımdır dedim.


Yapamıyoruz ekstre gelince taksitten hesaplarsınız gibi komik bir öneride bile bulundular. Şikayet merkezinde bugün (23/8/13) saat 11:15'de görüştüğüm M**** hanım, "mahkemeye başvurun istiyorsanız" gibi bir cümle ile de konuşmanın gelişimine noktayı koydu. Ses kaydını istediğimi söyleyince de savcılığa başvurmamı söyledi. Ben bu işin peşini bırakmayacağım.

Serkan 74 Okunma

Cevaplar

  • Serkan26 Ağustos 2013

    Size ilettim zaten. Aldığım yanıt da yukarıdadır. Bu sabah resmi işlemleri başlattım. Benim gibi bir çok kişiyi mağdur ediyorsunuz. Emsal karar olabilecek bir donuç çıkacağına eminim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön