01 Nisan 2013 #1718804

Finansbank Onayım Olmadan Yapılan ve İade Edilmeyen Kesintiler!

28.03.2013 tarihinde şikayetimi dile getirdim. Bir buçuk yıldır kredi kartımdan haberim olmadan kesilen ücretlerin tamamının iadesini istedim. Hala yatırmadınız. Ayrıca Mart 2013 tarihinde istemiyorum dediğim halde yenileme yaptınız. 118 TLlik tutarın ilk taksiti 9,85 TLyi iade ettiniz ama geri kalan tutarı hala iptal etmemişsiniz limitimde 109 liralık açık var. Yasal yollara başvuracağım. Dönüş bekliyorum en kısa zamanda.

Ayşegül 18 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül05 Nisan 2013

    Hala olayı çözemediniz. Bir buçuk yıldır her ay ekstra ücretler kestiniz. Onay vermediğimi ilettim, iadesini istedim. Müşteri memnuniyetiniz kocaman bir sıfır....

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön