16 Mart 2013 #1689783

Finansbank Onayım Olmadan Limit Artıyor!

Finans bankasıyla zorunlu olarak (maaş) çalışmaya başladık. Herhangibir şekilde kart limiti yükseltme talebim yok.Hiçbir şekilde onayım olmadığı halde kart limitim 7200 tl çıkarılmış. Banka benim onayım olmadan nasıl bu işlemi yapabiliyor.


İnternet şubesine giriş yapmasam bunun farkında bile olmayacağım. Banka hesabı size ait olabilir. Fakat hesap ve kart işlemlerinde onay alınmalı. Yapılan işlem kanuna aykırı ve keyfi bir uygulamadır. İşlemin iptali gerekmektedir.

Ergün 88 Okunma

Cevaplar

  • Ergün19 Mart 2013

    16 marttan bu yana 3 gün geçmesine ragmen henuz bir dönüş yapılmadı. Ben bu kadar sorumsuz bir banka ile daha önce hiç çalışmadım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön