01 Nisan 2015

Finansbank Onayım Olmadan Bilgim Dışında Banka Kendisi Kredi Kartımdan Ödeme Yapılmasına İzin Vermiş

Kredi kartıma daha önce kart bilgilerimi verdiğim BNP emeklilik firması, sürekli çekim yaptığından ve bakiyem yetersiz geldiğinden çekim gerçekleştirememiş ama sürekli denemiştir. Kredi kartımın kullanım süresi Kasım 2014'te dolmuş ve banka bana yeni kullanım süresi ve güvenlik numarası olan kart göndermiştir bende bu yeni kartın bilgilerini hiçbir şekilde BNP ile paylaşmadım.


Fakat 23 Şubat 2015 kredi kartıma yatırmış olduğum ödememden, benim onayım olmadan bilgim dışında Finansbank BNP ye onay vermiş ve kartımdan benim haberim olmadan 540 TL çekilmiştir. Bankayı aradığımda cevap olarak BNP nin sürekli çekim yapmaya çalıştığını bakiyem uygun olunca banka kendisi izin vermiş.

K 313 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • K01 Nisan 2015

    Ben bankanın müşteri hizmetlerini aradığımda bilgim dışında bu nasıl olur ben yeni kartımdan çekilmesi için onay vermedim diye inceleyip bana döneceklerini söylediler fakat cevap olarak BNP sürekli çekim yapmaya çalıştığı ve daha önce eski kartla çekim yaptıkları için banka kendisi onay vermiş ve isterseniz yeni kart gönderelim gibi bir cevap verdiler oysaki BNP benim kendilerine verdiğim eski kart bilgimle çekim işlemini yapmış yani son kullanma tarihi bitmiş kartla bu nasıl olur? Halen bu konuyla ilgili Finansbank bana bir açıklama yapmamıştır, telefon kayıtlarımız mevcuttur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön