09 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2441126

Finansbank Onay Almadan Limit Arttırdılar!

Finansbank'ta kullanmakta olduğum maaş hesabım var. Kredili Mevduat hesabı limitini benden onay almadan ve ben talep etmeden 5 kat arttırdılar. Bankaya yazdığım şikayet sonucu Genel Müdürlükten aradılar ve bilgilendirme yaptıklarını, itiraz olmadığı için de arttırdıklarını ve iptal etmeyeceklerini, iptal için banka şubesine gitmem gerektiğini söylediler.


Tamamen keyfi bir mantık. Benim itiraz edeceğim bir durum yok, çünkü benim talep etmediğim bir işlem keyfi ve emrivaki bir şekilde yapılmış. Bu hata bankanın mantık hatasıdır.

Remzi 397 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler