12 Eylül 2013 #2007785

Finansbank Olumlu Sonuçlanan Harcama İtirazının Faiz İadesi Yapılmadı!

20 Mart 2013 tarihinde yapmış olduğum harcama itirazına ilişkin, kayıtlı mail adresime 29 Ağustos 2013 günü gelen cevap mektubunda belirtilen ve olumlu sonuçlanan işlemlere dair gecikme faizi vesair ücretlerin iadesi kartıma yansıtılmamıştır. Faiz ve diğer ücretlerin iadesi için yazılı olarak talepte bulunmama rağmen herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır.


Harcama itirazı talebinde bulunduğum tarihten itibaren söz konusu kredi kartı hesap ekstresine yansıtılan faiz ve diğer ücretlerin (Her ay hesap ekstresine yansıtılan 3 TL gecikme bildirim ücreti de dahil olmak üzere) ilgili karta iadesinin gerçekleştirilmesi gereklidir. Finansbank'tan şikayetçiyim.

Ergün 108 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön