25 Kasım 2013

Finansbank Olmayan Krediden Tahsis Bedeli Alıyor!

Finansbank; defalarca uyarmama , telefon açmama ve şubeye gitmeme rağmen olamayan kredili mevduat hesabım için kredi limit tahsis bedeli almaya devam etmektedir. Her seferinde konu hakkında yetkin olmayan müşteri temsilcileri ile muhatap edip boş yere zamanımı ve paramı almayı sistemin otomatik olarak kesmesi şeklinde açıklamaktadır. Ayrıca senede 4 defa hesap işletim ücreti alan bir başka banka daha görmedim. Bende otomatik olarak tüm ilişkilerimi kesmeye karar verdim.

Ali 50 Okunma

Cevaplar

  • Ali09 Aralık 2013

    Sözlü açıklamalarınız yeterince aydınlatıcı değildi.Ayrıca senede 4 defa hesap işletim ücreti için (200 TL civarında) şikayetim devam ediyor...

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 21/11/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön