31 Ağustos 2013 #1986139

Finansbank Olmayan Kredi İçin Kesinti Yaptı!

30.08.2013 cuma günü saat 17 sularında hesabımdan çekmediğim bir kredi ücretinin kesildiğini fark ettim. Derhal konu ile ilgili bilgi almak üzere Finansbank müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri Temsilcisi beni 3-4 dakika beklettikten sonra kredi çekmiş olduğumu ve ona dair bir kesinti olduğunu belirtti.


Böyle bir kredi olmadığını ve bana konu ile ilgili evrakları göndermesini istediğimde ise detaya ulaşamadığını şube ile görüşmem gerektiğini söyledi! 30 Ağustos resmi tatil günü ve sonrasındaki 2 gün hafta sonu olması sebebiyle ,bu kesintinin akıbetini öğrenemeyeceğim. Yapmam gereken ödemeler dahilinde, ihtiyacım olan bu paranın hesabımdan tuhaf bir nedenle kesilmesinin hesabı verilmeli!

Serkan 26 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön