06 Mayıs 2013 #1780775

Finansbank Ödeme Ücreti Alınmış!

5311 ile başlayıp 3605 ile biten kart numarasına sahip Fiks kard kullanıcısıyım. Geçen ay bu karta ait borcumu ödemek için Finans Bank Eskişehir Köprübaşı şubesinde 1 Nisan 2013 tarihinde gişeden ödeme yaptım. Bu ay gelen hesap özetinde 3 TL'lik "Ödeme Ücreti" diye garip bir ibare ile karşılaştım.


3 Mayıs 2013 tarihinde Finans Bank müşteri hizmetlerini arayarak durumu sordum. Kullandığım kart için sadece ATM'lerden ücretsiz borç ödemesi yapıldığına dair bir yanıt aldım. Yetkiliye böyle bir şeyden neden haberdar etmiyorsunuz dediğimde somut bir açıklama yapamadı. Bu haksızlığın giderilip yaptığım ödemenin kartıma geri yüklenmesini istiyorum.

Zafer 160 Okunma

Cevaplar

 • Zafer11 Mayıs 2013

  sorunum çözülmedi böyle bir kesinti tam anlamıyla fırsatçılıktır. Borcum bitince bu kredi kartını kapatacağım.

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 08/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Zafer07 Mayıs 2013

  Değerlendirmeye alınmış deniyor ancak bana şu ana kadar kimse ulaşmadı. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışıdır

 • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön