23 Nisan 2013

Finansbank Müşteriyle Dalga Geçiyor Sanırım!

Kredi kartı için bundan 1 ay önce başvuru yaptım, sonuç hakkında ne bir mesaj ne bir telefon, hiç bir bildiri yapılmadı. Şikayetimi burada dile getirdim. Bana cevap yazdılar değerlendirilip geri dönülecek diye. Koskoca Finansbankın müşterilerini ciddiye almadığını görüyorum yada telefon etmek için imkanları yok çaresiz durumdalar. Suç bizdeki banka zannedip başvuru yapıyoruz özür dileriz..

Yusuf 243 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön