12 Şubat 2013 #1627959

Finansbank Müşteriye Karşı Duyulan İlgisizlik!

Saat 12:50' de gişe işlemi gerçekleştirmek için Finansbank'ın Şanlıurfa Sarayönü şubesine gittim. Aldığım numaratöre göre benden önce 8 kişi vardı. Banka personelinin ilgisizliği ve lakayt durumundan dolayı tam 40 dk beklemek zorunda kaldım. Bana sıra geldiğinden 13:30' du bu duruma itiraz ettiğimde banka personeli ve güvenlik görevlisi bana mesai saatleri içinde gelmemi önerdi.


Bende kamu personeli olduğumu belirtmeme rağmen bana yapacakları başka birşeyin olmadığını ilettiler. Personeli bu davranışını şiddetle kınıyorum. Kurumsallaşmış bir bankaya yakışacak bir hareket olmadığını düşünüyorum.

Aslihan 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön