03 Ocak 2014

Finansbank Müşterisinin Özel Bilgilerini Benim Mailimde Paylaşıyor!

Bundan 1 ay önce G**** T.'nin bütün sigorta poliçeleri dahil tüm ahşap dokümanları mail adresime geldi. Durum üzerine hemen Finansbank'ı arayıp durumu belirttim, 2 gün sonran Finansbank'ı arayıp hatayı düzelttiklerini haber verdiğim için teşekkür ederek görüşmeyi sonlandırdım.

Bugün yine mailimde G*** T. hanımın cari hesabındaki tüm hareketleri belirten ekstra mailimdeydi. Bu özel bilgileri haber vermeme rağmen 3. şahıslarla paylamanız çok ciddi bir sorun ekstrayı çıkartıp G**** hanımın adresine yollayıp tüm özel bilgilerinin benimle paylaştığını bir kere daha çalıştığı banka için düşünmesi gerektiği konusunda uyarmam gerekecek sanırım. Sizi bu konuda bilgilendirdiğim halde hala müşterinizin özel bilgilerini paylamanız ne kadar etik tartışılır.

Gülten 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön