15 Ağustos 2013

Finansbank Müşterinin E-devlet Şifresini Değiştirmek!

62 yaşında olan babam Finansbank'tan maaş hesabını taşıması halinde hesabına belli bir miktar para yatırılacağına dair aranır. Şubeye gittiğinde babamdan e-devlet şifresi talep edilir ve babam şifreyi memura verir. Aradan 2 ay kadar bir zaman geçtikten sonra şifreyi kullanmak istediğimizde şifrenin değiştirilmiş olduğunu gördük. Finansbank'ı aradığımızda böyle bir şikayet başlığı olmadığı yardımcı olamayacakları söylendi.


1-E-devlet şifresi yaşlı bir vatandaştan hangi hakla talep edilir ki bu şifrenin sahibi dışında kimseye verilmemesi gerekmekte ve bu yasal olarak açıkça belirtilmektedir?


2-Banka bu şifreyi veren kurumun yasal değil dediği bir durumun yasal olduğunu nasıl iddia edebilir?

Emre 299 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön