13 Eylül 2013

Finansbank Müşterilerine Öncelik Vermiyor !

Ben Finansbank Kağıthane Şubesinin(1072) 2007 yılından beri müşterisiyim. Bugün bankaya hesabıma para yatırmak için gittim. Sıra numarası alırken cihaza kredi kartımı okuttum ve numaramı alıp beklemeye başladım. Bankaya benden sonra 10-15 kişi girdi ve hepsi de benden önce işlemlerini hallettiler.

Bu şahıslar bankanın müşterisi değiller , çünkü benim numaram 7 binle başlarken , standart müşteriler 4 binlerle başlıyordu. Ben tam bir saat sıra bekledikten sonra dayanamayıp bireysel kredi uzmanlarının olduğu yere gidip , rica ettim onların verdiği numarayla işlemlerimi hallettim. Finansbank kendi müşterisine neden öncelik tanımıyor ve mağdur ediyor ?

Abdulsamet 61 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön