26 Mart 2013 #1706289

Finansbank Müşteri Temsilcisi Tarafından Yanıltıldım!

Finansbank Fix kart sahibiyim. Limitim 3500-TL idi. Geçen hafta (sanırım 22.03.2013 günü) bankanın müşteri temsilcisi arayıp limitimi 6000-TL yapmayı teklif etti. Reddettim. Bunun üzerine bana limitim 6000-TL olursa aylık 150-200-TL harcama sözü vererek limitin yarısı kadar 12 taksit faizsiz masrafsız kredi çekebileceğimi söyledi. Bu teklif cazip geldiği için limitimi yükselttim.


Ertesi günü bankayı arayıp limitimin yarısı kadar faizsiz kredi çekmek istedim. Ama bana 2250-TL harcama sözü verirsem 6 ay taksitli 3000-TL verebileceklerini söylediler. Oysaki limit artırımı için aradıklarında 150-200-TL harcama sözümün yeteceğini söylemişti. Yani limit artırmam için doğru söylenmedi, yanıltıldım.

Günay 111 Okunma

Cevaplar

  • Günay26 Mart 2013

    Öncelikle şikayet var.com a teşekkür ederim. Sesimizi duyurmamıza aracılık ettiği için. Tabi hızlı çözümleri için de. Evet banka beni aradı. Özür bile dilemedi. Sadece limitimi eski haline getirmeyi teklif etti. Bende kartta kalan taksitlerim olduğu için kapatamadığım kartımın limitini kalan taksitli borç miktarına 500-TL ye indirdim. Taksitkerim bitince de kartımı hemen kapatacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön