09 Eylül 2013 #2002676

Finansbank Müşteri Temsilcisi Bilgi Vermedi!

Yakın zaman da limit düşsün diye şikayette bulunmuştum. Limiti düşürdüler, ama şimdide alışveriş yapamıyoruz . Müşteri temsilcisi alışveriş yapamazsınız diyede , bir şey söylemedi . Yoksa düşürmezdim limiti. Finansbank ,tekrar limitimin yükseltilmesini istiyorum.

Ali 44 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Ekim 2013

    finansbankın şikayetlerine baktığım da bir kaç kişinin kart aidatının geri ödendiğini gördüm ve okudum.biz de kart aidatını geri istediğimz de bize neden geri iade etmiyorsunuz ? bu sizce düzgün işlem mi diğer kişilerden farkımız nedir ? müşteri yazmış düzgün ödüyorum borçlarımı.biz ödemiyor muyuz sanki ? eğer o kişiler bizden ayırım yapıyorsanız bizim kart iadelerinide geri istiyoruz

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön