20 Ekim 2016 #6737683

Finansbank Müşteri Temsilcilerinin Yardımcı Olmaması

11.08.2016 tarihinde saat: 12:44 'de K**T** Ç** isminde tanımadığım bir vatandaşa 154.00 TL tutarında yanlış havale işlemi yaptım. İşlemi fark ettiğimde hemen çalışmış olduğum şube ile görüştüm. Şubedeki çalışan arkadaş para müşterinin hesabına geçtiği için şikayet oluşturmam için müşteri hizmetlerini aramamı söyledi. Aradım şikayet oluşturdum ve temsilci arkadaş bilgilendirme için geri dönüş yapılacağını belirtti.


Birkaç kez aramama rağmen henüz sonuçlanmadığı söylendi. 19.10.2016 tarihinde tekrar müşteri hizmetlerini aramamda, müşteriye ulaşamadıklarını, havale EFT vs. İşlemi yaparken dikkatli göndermem gerektiğini söylenildi. Müşteri memnuniyeti sıfır, müşteriye ulaşılamaması benim sorunum olmadığı gibi müşteriye ulaşmak için hesabına bloke konulması gibi çözümler denenebilir. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini ve gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ediyorum.

Gamze 174 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön