16 Eylül 2015

Finansbank Müşteri Olmadığımız Halde Hesap Ücretlendirme Bilgi Mesajı Gönderildi!

Yaklaşık 3 gün önce bankanızla hiçbir ilişiğimiz olmadığı halde hesap işletim ücreti konusunda bilgilendirme mesajı gönderdiniz fakat bizim bankanızla herhangi bir bireysel ya da ticari sözleşmemiz bulunmamasına rağmen sistemde halen sizden mesajlar almaktayız. Söz konusu durumun düzeltilmesini ve bankanızla olan hiçbir bağımızın kalmamasını talep ediyoruz.

Tanju 55 Okunma

Cevaplar

  • Tanju17 Eylül 2015

    Biz sizden değerleme istemiyoruz bankanızla ilgili bir ilişiğimiz olmadığı halde mesajlarla rahatsız ve ücretlendirme yapıyorsunuz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. TANJU A. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön