18 Şubat 2013 #1637588

Finansbank Müşteri Olmadığım Halde Telefonla Yapılan Aramalar!

Öncelikle Finansbank müşterisi değilim. Ev telefonumu ben ve servis sağlayıcı kurum haricinde hiç kimse bilmemekte. Fakat 4 günde 11 defa Finansbank'ın 08502220*** nolu telefonundan arandım. Servis sağlayıcım ile yaptığım görüşmede, telefon numaramın hiçbir kurumla paylaşılmadığı bilgisini verdiler.


Bende numaramı kimseye vermedim. Finansbank gayriresmi yollardan telefon numaralarını ele geçirmenin yanısıra, birde taciz boyutuna varan aramalar yapmaktadır. İzin almaksızın müşteriniz olmayan insanları aramaya hakkınız yok!

Fatih 34 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön