25 Mart 2013 #1705432

Finansbank Müşteri Memnuniyetsizliği!

Cardfinans ile yüklü miktarda alışveriş yapan ve her ay düzenli olarak vaktinde borcunu tam olarak ödeyen (asgari ödeme tutarını değil) sadık bir müşteriyim. 65 TL kredi kartı aidatı yansıtmışlar, toplam 6 kredi kartım var, yani hiçbirşey yapmadan 390 tl aidat ödüyorum. Diğer bankalar belli şartlar karşılığında (yılda şu kadar harcama yaparsanız gibi) aidatımı geri ödüyor. Ama bugün finansbanktan aradılar, hanfendi "kartı iptal ettirirsen ettir" tarzında kraldan çok kralcı, müşteri memnuniyetinin kıyısından bile geçmeyen bir tavır içindeydi. Tüm borcumu ödeyip kartımı iptal etmek istiyorum dediğimde ise işi yokuşa sürdüler.

Caner 67 Okunma

Cevaplar

 • Caner21 Şubat 2014

  Sadece herkese otomatik yolladıkları mesajlardan gelmiş. Şikayetim devam etmektedir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimiz ile 25/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Caner25 Mart 2013

  ilk önce dediğiniz gibi doğrudan size ilettim zaten, hiç bir cevap ya da ilgi göremediğim için buraya yazmaya mecbur kaldım.

 • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön