02 Mayıs 2013 #1774124

Finansbank Müşteri Memnuniyeti Diye Bir Şey Yok Prosedür Kendi Lehlerine!

Yaklaşık on yıldır finansbank müşterisiyim. Önceden olmayan mevduat işletim ücreti almaya başladılar. Yaklaşık 10 aydır kullanmadığım hesabımdan hesap işletim ücreti alarak bakiyemi eksiye düşürerek beni borçlandırdılar. Üstelik son dönemleri değil hiç işlem yapmadığım ödemeleri yansıtarak yaklaşık 50 tl kesinti yaptılar. İtiraz ettim.


Değerlendireceklerini söyleyip 2 fatura talimatı istediler. Fatura talimatı vermeme rağmen sonucu olumsuz olarak bildirdiler. İtiraz etmeme rağmen prosedürümüz böyle deyip 50 tl me el koydular. Prosedürleri nedense hep kendi lehine. Müşteriyi düşünen yok. Devlet bunlara bir dur demeli. Gidip hesabımı kapattım.

Aziz 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön