03 Kasım 2014

Finansbank Müşteri Hizmetlerinin İlgisizliği Yüzünden Maddi Kayba Uğradım

İnternet ve telefon bankacılığı blokemin kaldırılması için 31.10.2014 tarihinde çağrı merkezine 8-10 defa çözüm talebi bırakmama rağmen ayrıca Mersin şubenizde merkeze mail atılmasına ve pozcu şubesinden banka içindeki telefondan Finansbank merkezine 33 ile bağlanıp durumu anlatmama rağmen sorunu çözmediğiniz için 31.10.2014 tarihinde finans kart ile 2299 TL değerinde Samsung galaxy note 4 alıp N11.com sitesinin verdiği 150 TL ve bankanızın verdiği 111 TL kampanyasından yararlanacaktım.


Bankanızın ilgisizliği nedeniyle kampanyadan yararlanamadığım için 261 TL maddi kayba uğradım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Güvenlik biriminden ve müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

Ali 641 Okunma

Cevaplar

 • Ali10 Kasım 2014

  Banka kaynaklı gecikme yüzünden kampanyadan yararlanamadım. Yeni bir kampanya beklemek durumunda kaldığım için hala alışverişi yapamadım.

 • Ali10 Kasım 2014

  Finansbank temsilcisi tarafından hızlıca denebilecek bir süre içerisinde arandım. Şu anda kartım ile ilgili sorun çözülmüş durumdadır. Teşekkürler. Fakat iş işten geçmiş oldu. Çünkü gecikme nedeni ile kampanyadan yararlanamadım. Finanasbank bu konuda bir ayrıcalıık tanıyabilirdi. Çünkü sorun bankadan kaynaklandı. Ancak bu ayrıcalığı sağlamayıp, yapabileceğimiz bir şey yok diyip konuyu kapatttılar. Sağlık olsun.

 • Ali03 Kasım 2014

  Şikayetimi; www.finansbank.com.tr internet sitenizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan size de daha önceden iletmiştim. Ancak gün içinde kredi ürünlerinizin tanıtımı ve pazarlanması ile ilgili 2 defa aranmama rağmen konunun çözümüne yönelik nedense aranmadım. Kaldı ki arayan arkadaşlara da kartımı kullanamadığımı söylememe rağmen. Kullanamadığım bir kart ne işime yarar bilemiyorum. Finansbank böyle bir banka değil ama sanırım çalışanların sabotajına uğradı.

 • QNB Finansbank Temsilcisi03 Kasım 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön